PLC LIYAN EX1S-24MT
PLC LIYAN EX1S-24MT
– 16IN/08OUT (CAN NOT BE EXPANDED)
– OUTPUT : TRANSISTOR
– INPUT : 100~ 240VAC OUTPUT: 24VDC/800MA
– 0.5ΜS/BASIC INSTRUCTION, 10ΜS~SEVERAL 100ΜS/APPLIED INSTRUCTION
– PROGRAM CAPACITY 8K STEPS, BUILT IN EEPROM, DO NOT WORRY ABOUT BATTERY
– PWM, HIGH SPEED COUNTER, REAL TIME CLOCK, AND MULTI SPECIAL FUNCTION
– INPUT SINK / SOURCE SELECTABLE
– 8 DIGITAL PASSWORD PREVENTED PROGRAM BE READ OR WRITTEN
– 100KPPS X2 PULSE OUTPUT, STEPPING MOTOR AND SERVO MOTOR CAN BE CONTROLLED. (TWO AXES INSIDE)
– DIMENSIONS (L)X(W)X(H): 140MM X 90MM X 87MM